خطای HTTP Error 401 - Unauthorized

خطای HTTP Error 401 - Unauthorized

خطای HTTP Error 401 - Unauthorized

دليل بوجود آمدن اين خطا اين است كه صفحه اي كه مي خواهيد به آن دسترسي داشته باشيد امكان بارگذاري ندارد و شما حتما بايد براي ورود به آن كلمه كاربري و كلمه عبور صحيح استفاده كنيد. اگر به صفحه وارد شده باشيد و باز اين خطا را نشان دهد دليل آن مي تواند غير قابل اعتبار بودن كلمه عبور شما باشد.

 

راه حل چیست؟

1-ممكن است بروز اين خطا به دليل عدم تايپ صحيح آدرس وب سايت باشد و يا لينكي را به اشتباه كليك كرده ايد و آن شما را به آدرس ديگري هدايت كرده است كه قابل دسترسي براي كاربران عادي نيست.
2-اگر مطمئن هستيد صفحه مورد نظرتان نياز به ورود كلمه كاربري/كلمه عبور ندارد، ممكن است اين پيغام خطا به اشتباه توليد شده است در اينصورت با مدير وب سايت تماس گرفته و موضوع را مطرح كنيد. شايد خطا در كدينگ خود وب سايت باشد.
3-اين پيغام خطا ممكن است به دليل اين باشد كه سيستم خطايي را در كلمه كاربري يا كلمه عبور شما يافته است. در اينصورت از دستوراتي كه بر روي آن وب سايت خاص است جهت ترميم كلمه كاربري/عبور خود استفاده كنيد.

 

اين خطا گاهي توسط وب سايت ها تغيير داده مي شود به خصوص اين تغيير پيغام در وب سايت هاي خيلي بزرگ بيشتر ديده مي شود اما بطور معمول به صورت هاي زير نمايش داده مي شود.
401: Unauthorized
HTTP Error 401 - Unauthorized

نظرات: (0) نظر براي اين مطلب ثبت شده است.

ارسال نظر: براحتی و سریع نظر خود را درباره این مطلب ثبت کنید: