بستروب و توسعه کسب کار در فضای مجازی از جمله پیچیدگی های زمان حاظر است.

اکنون که شرکت ها به فکر توسعه فعالیت خود بر بستر وب افتاده اند و تقاضا برای آن بسیار زیاد شده است ، متاسفانه برخی افراد از این فرصت سوء استفاده کرده و از آب گل آلود ماهی سید می کنند، این افراد دو دسته اند:
1- دسته اول افراد یا شرکت های بدون تجربه ای که صرفا جهت جذب سفارش ، پایین ترین قیمت را ملاک خود قرارداده اند . پس از انجام سفارشات آن هم به صورت غیر تخصصی و غیر حرفه ای به هیچ عنوان نسبت به پشتیبانی سایت اقدامی نکرده و از خدمات پس از فروش غافل می شوند.
2- دسته دوم کسانی هستند که به اسم کار حرفه ای و صرفا با حفظ ظاهر مبالغ نجومی از متقاضیان دریافت می کنند در صورتی که نیازی به پرداخت چنین مبالغی بخصوص در زمینه وب سایت های شرکتی نیست.

کافی است شما از طریق مشورت با چند شرکت معتبر که در این زمینه از تخصص لازم برخوردار هستند انتخاب بهتری برای خود داشته باشید.


demo-t

سخن مدير عامل

گروه مهندسی طراحی سایت پارسیان 
وب سایت wie.ir با نام گروه مهندسی طراحی سایت پارسیان یکی از مجموعه گروه های زیر نظر آژانس مهندسی تبلیغات پارسیان دارای بیش از 19 سال سابقه فعالیت با هدف گسترش و توسعه کسب و کار بر بستر وب فعالیت خود را آغاز کرده است.

در این مجموعه سعی ما بر این است تا با بکارگیری روش های تخصصی و مقرون به صرفه ، طراحی وب سایت را با کمترین هزینه در اختیار صاحبان صنایع و شرکت ها قرار دهیم.

درصورت نیاز به مشاوره میتوانید با کارشناسان فنی ما در این زمینه تماس حاصل نمایید.

زبان برنامه نويسي

تخصص ديگر پارسيان ، طراحي و برنامه نويسي وب سايت شما با استفاده از زبان قدرتمند php و استفاده از جدیدترین تکنیک های طراحی سایت Htlm5 ، Css3 ، JQuery ، Ajax و کاربردپذیری سایت

مهارتهاي ما

Php 99%
Graphic 99%
HTML5 85%
CSS3 65%
Javascript 75%
jQuery 70%
Responsive 90%