برای راه اندازی وب سایت چه چیزهایی نیاز است؟

هیچ چیز، همه امکانات مورد نیاز سایت شما اعم از (هاست،دامین،طراحی سایت،پنل مدیریت) توسط تیم طراحی وب سایت پارسیان آماده و تحویل کارفرما میشود.

چرا قیمت پلان ها متفاوت است؟

توجه داشته باشید، هر کدام از پلان ها بسته به نوع کاربردی که دارند امکانات متنوع و متفاوتی در انها تعبیه میشود که در این لینک میتوانید پلان ها را مقایسه کنید.

چه امکاناتی به من ارائه میکنید؟

لطفا برای مشاهده امکانات متنوع پارسیان به همراه تصاویر مربوطه این صفحه را مشاهده کنید.

من برای سایتم ایمیل های متعدد نیاز دارم، ایا محدودیتی وجود دارد؟

به هیچ وجه، بوسیله تماس با پشتیبانی فنی میتوانید درخواست ساخت ایمیل را ارسال و در همان روز ایمیل اختصاصی داشته باشید. مثل info@domain.ir - support@domain.ir

من برای معرفی فعالیتم در اینترنت وب سایت ساده و کارامد نیاز دارم، شما میتوانید راه اندازی کنید؟

بله، شما میتوانید با انتخاب یکی از پلان ها و ارسال درخواست خود به پارسیان در کمترین زمان وب سایت خود را راه اندازی کنید.

ایا برای داشتن وب سایت اختصاصی باید هاست و دامین تهیه کنم؟

خیر، پارسیان همه امکانات مورد نیاز سایت شما را تهیه و دراسرع وقت در اختیار شما قرار میدهد. حتی اگر از قبل هاست یا دامین اختصاصی دارید، تیم پیشتیبانی پارسیان وب سایت اختصاصی شما را اماده و روی دامین یا هاست شما راه اندازی میکند.

وب سایت من قدیمی است ایا میتوانم از پلان های موجود استفاده کنم؟

بله، شما میتوانید براحتی با انتخاب یکی از پلان ها ، وب سایت جدید خود را حتی در صورت درخواست روی دامین های قبلی خود راه اندازی کنید.

ایا امکانات پلان خودم را میتوانم بیشتر یا ارتقا دهم؟

البته، در صفحه ثبت سفارش پلان قسمت توضیحات اضافه میتوانید امکانات بیشتری را درخواست کنید. برای ارتقا نیز میتوانید درخواست خود را از طریق پنل مدیریت وب سایتتان برای تیم پشتیبانی پارسیان ارسال کنید.

من سوالی دارم که اینجا مطرح نشده است؟

لطفا به صفحه پرسش و پاسخ بروید و لیست کامل سوالات و پاسخ ها را مشاهده کنید. اگر سوال خود را پیدا نکردید میتوانید از طریق صفحه تماس باما سوال خود را برای تیم پشتیبانی پارسیان ارسال و پاسخ لازم را دریافت کنید.

ایا هزینه طراحی وب سایت را همین الان میگیرید؟

البته که نه، برای راحتی و اطمینان خاطر شما پارسیان دو نوع پرداخت فراهم کرده است. یکی پرداخت 30 درصد هزینه الان و پرداخت 70 درصد بقیه بعد از راه اندازی سایت و مورد دیگر پرداخت کل هزینه بعد از ثبت درخواست.

من میخواهم وب سایتی منحصر بفرد داشته باشم، چنین چیزی ممکن است؟

بله، شما میتوانید از طریق صفحه درخواست پلان وب سایت اختصاصی امکانات مورد نیاز سایت خود را انتخاب و درخواست خود را برای تیم پشتیبانی پارسیان ارسال کنید.

برای خرید وب سایت ایا باید شما کارت و اطلاعات حسابم را وارد کنم؟

به هیچ وجه، برای پرداخت هزینه وب سایت خود به سایت بانکی که انتخاب میکنید متصل میشوید. تراکنش فقط از طریق سایت بانک انجام شده و فقط نتیجه آن در پنل مدیریت شما ثبت میشود.