شاید در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی سايت جملات بسیاری دیده و شنیده باشید ؛ برخی حرف از ۳ ثانیه میزنند و برخی دیگر ۴ ثانیه و گاهی دیده یا خوانده اید که ۳۰ ثانیه برای تاثیرگذاری بر بازدیدکننده زمان دارید.

تمامی این جملات جدای از مدت زمان آن ، حاکی از آن است که زمان بسیار مهم است؛ این را در نظر داشته باشید، در پس این جملات مفاهیم زیر نهفته است:

حتی اگر شما در صفحه اول سایت های جستجو دیده شوید؛ طراحی سایت ، برنامه نویسی و مطالب سایت شما باید به گونه ای باشند که در عرض چندثانیه مخاطب شما را جذب کند؛اکنون نکات کلیدی جمله فوق را بررسی می کنیم تا بدانیم چه چیزهایی باید در طراحی سایت و بهینه سازی سایت آن دارای اهمیت بیشتری باشد.

۱- سرعت یا زمان:
باید بدانیم که وقت برای کاربران اینترنتی اهمیت ویژه ای ندارد!
آنها صرفا به خاطر دسترسی آسان و بدون محدودیت به سایت های مرتبط ، بلافاصله صفحه سایت شما را بسته و سراغ سایت های مشابه می روند.
پارسیان با در نظر گرفتن استانداردهای پیاده سازی وبسایت ، اقدامات لازم را در این خصوص انجام داده تا صفحات سایت شما در کمترین زمان ممکن توسط کاربران دیده شود.

۲- طراحی یا ظاهر:
رنگبندی ، تصاویر و در نهایت طراحی گرافیک سایت شما اهمیت ویژه ای دارد، لازم است استانداردهای طراحی سایت که بی شک روانشناسی دیدگاه مشتریان شماست در این زمینه درنظر گرفته شود.
پارسیان با تیم تخصصی خود در واحد طراحی سایت و گرافیک به این امر پرداخته و به صورت کاملا حرفه ای اقدام به خلق طرحی زیبا ، شیک و در عین حال کاربردی در زمینه وب می نمایند.

۳- مطالب سایت :
کار روی بستر وب تا آنجا حساس است که مطالب شما نیز باید طبق استاندارد های لازم بر روی بست وب قرار گیرد.
این موضوع هم مراجعه کاربر از طریق موتورهای جستجو کمک کرده و هم باعث تاثیر گذاری مطالب بر ذهن بازدیدکننده یا مشتری شما می شود.

باتوجه به مطالب فوق و اهمیت شناسایی و ایندکس شدن صفحات سایت شما در موتورهای جستجو (از قبیل: Bing , Ask , yahoo , google , … ) نیاز به اجرای استراتژی لازم در این خصوص می باشد.